Pracownik magazynowy Niemcy- bez języka niemieckiego!

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Mindelheim , Niemcy

Miejsce pracy: Mindelheim (Niemcy)

Numer referencyjny: ds/ms/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • komisjonowanie obuwia za pomocą skanera
  • pakowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki
  • kontrola towaru pod kątem kompletności i jakości
  • etykietowanie
  • ogólne prace magazynowe

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dokładność i sumienność
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • dojazd do Niemiec we własnym zakresie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • 12,43 € brutto za godzinę
  • premię świąteczną
  • dodatek urlopowy
  • dodatkowe premię uzależnione od zaangażowania
  • odzież roboczą oraz niezbędne środki ochronne
  • transport do i z pracy (6€/dzień)
  • opiekę polskiego koordynatora
  • zakwaterowanie w firmowych mieszkaniach, pokoje dwuosobowe.

CV

790-725-228