Pracownik logistyki order picker Niemcy. Darmowe zakwaterowanie

Stawka

1 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Pracownik logistyki order picker Niemcy. Nowa praca na magazynie w Niemczech. Praca w Hohenmölsen. Praca polega na magazynowaniu i pobieraniu części na magazynie. Dodatkowo dbasz o transport wewnętrzny za pomocą wózka widłowego (elektryczny wózek widłowy lub wózek paletowy). Przeprowadzasz kontrolę wizualną części oraz pobierasz części z magazynu zgodnie ze specyfikacją. Dokumentujesz zamówienia papierowo oraz w komputerze. Nasz klient produkuje ciągniki i ich akcesoria do maszyn rolniczych.

Wymagania:

  • znajomość niemieckiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy + samochód

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia 162h pracy w miesiącu
  • praca jest 3 zmianowa
  • zmiany - 6-14; 14-22;  22-06
  • proponowana stawka 15,35€ brutto + 4,00€ diety dziennej
  • wynagrodzenie miesięczne to 1 900,00€ netto
  • darmowe zakwaterowanie
  • pokój 2os, możliwość jedynki za dopłatą - € 5,00 € dziennie