Pracownik fizyczny - sprzątanie domków wakacyjnych 13,42€ / bez prawa jazdy / również dla par /Holandia

Stawka

13.42
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Horst , Herten , Zeeland , Herten , Holandia

Opis stanowiska

NA CZYM POLEGA PRACA? będziesz pracować przy sprzątaniu domków letniskowych ( również bungalowy, przyczepy kempingowe) na terenie różnych parków wakacyjnych. Zostaniesz oddelegowany do rutynowych czynności związanych ze sprzątaniem. Przed rozpoczęciem pracy otrzymasz listę zadań, dzięki czemu zawsze będziesz dokładnie znał swój harmonogram. Istnieje również możliwość awansu na kontrolera lub brygadzistę :)

STAWKA:  Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,42/h

MIEJSCE PRACY: Holandia, w różnych lokalizacjach na obszarze Zeeland

Wymagania

  • język angielski w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat.B

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie