Pracownik fizyczny - praca na zmywaku €13,58/h Holandia

Stawka

13.58
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Goes , Holandia

Opis stanowiska

CO BĘDZIESZ ROBIĆ? będziesz pracować wewnątrz kuchni na zmywaku, napełniać naczyniami zmywarkę. Możesz również pomagać na kuchni w drobnych pracach: pokroić produkty, zrobić sałatkę itp.  Wszystko to blisko plaży morza :)

Pracując w porze lunchu lub kolacji otrzymujesz posiłek serwowany w klubie plażowym.

GDZIE? Holandia, Goes

ZA ILE?  Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,58/h

Wymagania

  •  język angielski
  •  prawo jazdy kat.B (nie od wszystkich kandydatów)

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie