PRACOWNIK BUDOWLANY / MALARZ zarobki 2200 euro na rękę, darmowe zakwaterowanie, praca od zaraz!

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Stuttgart , Niemcy

Opis stanowiska

  • Prace malarskie
  • Przygotowanie powierzchni do malowania: szpachlowanie, oklejanie, szlifowanie
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla danego stanowiska

Wymagania

  • · Wykształcenie kierunkowe zawodowe budowlane mile widziane
  • · Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • · Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • · Dokładność i skrupulatność w wykonywanej pracy
  • · Prawo jazdy, własny samochód

Nasza oferta

  • ·Niemiecką umowę o pracę
  • ·Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • ·Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • ·Płatny urlop
  • ·Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • ·Atrakcyjne wynagrodzenie ok 2200 euro netto/etat
  • ·Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę darmowe
  • ·Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • ·Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • ·Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • ·Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)