Pracownik budowlany (k/m)

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • praca polega na pracach remontowych i naprawczych (praca jest w pojedynkę, nie jest to praca w teamie)
  • usuniecie skutków pożaru w domach, mieszkaniach i budynkach
  • usuniecie skutków zalania
  • szkolenie z zakresu osuszania budynków
  • obsługa klientów w Berlinie i Brandenburgii (do ok. 200 km)

Wymagania

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (A2/B1)
  • bardzo ważne jest wyksztalcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym + dyplom
  • oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe na danym stanowisku (min. 6 lat)
  • konieczne jest posiadanie prawo jazdy kat. B. (pracownik otrzymuje samochód służbowy) i własny samochód na dojazd do pracy
  • mile widziane profile kandydatów, którzy maja zakwaterowanie w Berlinie lub okolicach (nie jest to jednak wymóg konieczny)

Nasza oferta

Oferta:

  • W zależności od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji: 15,00 - 16,00 € brutto, Dla kandydatów z Berlina/Brandenburgii: 18,00 € brutto/godzina
  • 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień
  • Czas pracy - pon.-pt. 6:00-16:00
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem za granicę
  • Umowa zagraniczna