Pracownik budowlany/ Kierowca kat. C (własne zakwaterowanie) * 12.25 - 14.50 € brutto/ h + dieta 150 €/ tydzień

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firma budowlana z okolic Rijssen, wykonująca projekty na terenie Holandii, Belgii lub Niemiec,
poszukuje pracowników budowlanych z własnym zakwaterowaniem

Uwaga! Oferta również dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ocieplanie budynków metodą wtryskową, natryskową oraz wdmuchiwania celulozy, pracę pistoletem natryskowym. Do Twoich obowiązków będzie również należeć nawiercanie otworów w ścianach budynków.

W zależności od posiadanych uprawnień i doświadczenia możesz też zostać poproszony o dostarczenie samochodem ciężarowym na plac budowy niezbędnych materiałów.

Uwaga: Praca na wysokości, na terenie Holandii, Belgii lub Niemiec

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV ze zdjęciem w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim, holenderskim lub niemieckim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Masz doświadczenie jako pracownik budowlany
  • Posiadasz własne zakwaterowanie w okolicy Rijssen
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C (z kodem 95)

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień (w piątek): 12.25 - 14.50 € brutto/ h (w zależności od uprawnień) + nadgodziny
  • 150 € netto diety za każdy przepracowany tydzień
  • umowa na warunkach holenderskich i ubezpieczenie
  • możliwość wyjazdu na urlop co 6 tygodni
  • możliwość organizacji zakwaterowania (koszt tygodniowy ok. 90 - 120 €)