Pracownik budowlany

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

 Szukają Państwo nowego wyzwania w Szwajcarii?

Chętnie Państwu w tym pomożemy!

myWork AG jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych. Proszę skorzystać z naszego know-how i naszych kontaktów, jesteśmy dynamiczną firmą z dużą i dobrą bazą klientów, którzy ściśle z nami współpracują.

Poszukujemy pracownika budowlanego od zaraz lub terminie do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: PB/praca-za-granica.net

Jakie zadania czekają na Państwa:

  • Współpraca przy pracach szalunkowych w budownictwie (szalowanie i usuwanie szalunków)
  • Ogólne prace betoniarskie
  • Sporadyczne prace w zakresie inżynierii lądowej lub budowy dróg
  • Układanie stali zbrojeniowej
  • Ustawianie elementów ściennych i sufitowych

Jakie są wymagania, czego oczekujemy od Państwa:

  • Kilkuletnie doświadczenie na budowie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole i motywacja
  • Dobra kondycja i radzenie sobie z problemami
  • Znajomość języka niemieckiego, inne języki mile widziane

Co Państwu oferujemy:

  • Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez nas
  • Zajmiemy się Państwa pozwoleniem na pracę
  • Doradztwo i wsparcie z naszej strony w Szwajcarii
  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia
  • Wysokość wynagrodzenia według stanu na dzień dzisiejszy
  • Przyjemna atmosfera pracy

Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie?

W takim razie proszę się zgłosić już teraz!

W celu uzyskania dalszych informacji:
Rodin AK
Rekrutor
myWork AG
+41 58 501 77 61