Pracownicy produkcyjni - Niemcy

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Hannover , Niemcy

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób z doświadczeniem na różne stanowiska z branży produkcyjnej m.in.:

Pracownik produkcji, Programista CNC, Tokarz CNC, Frezer CNC, Operator wypalarki, Operator krawędziarki, Pracownik prefabrykacji, Pracownik magazynu/komisjoner

NIEMCY - różne lokalizacje

Ważne: wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy/auto na wyjazd

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Stawkę w zależności od stanowiska w przedziale: 13,80 - 15 euro brutto/h + dieta 40 euro netto/dzień
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Przynależność do niemieckiego systemu emerytalnego
  • Zorganizowane zakwaterowanie, pokoje jedno lub dwuosobowe - koszt po stronie pracownika
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Dodatki świąteczne - po okresie próbnym
  • Płatny urlop (od 25 dni rocznie) i dni ustawowo wolne od pracy
  • Dodatkowo płatne godziny nocne +25%
  • Możliwość otrzymania podwyżki - pierwsza po 6 miesiącach

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego na komunikatywnym poziomie
  • Czynne prawo jazdy i/lub auto na wyjazd
  • Kierunkowe wykształcenie, uprawnienia, ukończone kursy - mile widziane

Wyślij CV

lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.