Pracownicy produkcji - zakłady mięsne

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Oslo , Bergen , Stavanger , Norwegia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników produkcji w zakładach mięsnych w lokalizacjach Egersund i Naerbo.

Zakres obowiązków to głównie wykrawanie, porcjowanie mięsa i wszystkie czynności związane z pracą na produkcji na tego typu zakładach.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w przedsiębiorstwie mięsnym/rybnym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (nie jest to warunek konieczny, ale ważne żeby jedna na kilka osób znało j. angielski),
  • mile widziany D nummer - w przypadku braku D nummer pracodawca pomaga z wyrobieniem,
  • pozytywne referencje z poprzednich miejsc pracy (telefoniczne).

Nasza oferta

  • legalną pracę bezpośrednio w norweskim przedsiębiorstwie zajmującym się przetwórstwem mięsnym,
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę,
  • długoterminową współpracę,
  • pomoc z wyrobieniem dokumentacji na miejscu – norweski numer podatkowy,
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne), które według prawa norweskiego przysługują każdemu zatrudnionemu na terenie Norwegii a ich wysokość wynosi minimum 10,2% stawki godzinowej brutto,
  • wynagrodzenie ustalane według taryfy norweskiej,
  • pomoc z organizacją zakwaterowania,
  • ubrania robocze zapewnione przez pracodawcę.