Pracownicy do firmy produkującej drzwi drewniane. Różne specjalności.

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Nijmegen , Holandia

Opis stanowiska

Dla firmy produkującej drzwi drewniane w okolicach Nijmegen, poszukujemy pracowników na stanowiska:

- pracownik produkcji, stawka 12,49 brutto

- operator maszyn stolarskich, stawka: 13,42 brutto

- pracownicy logistyczni, stawka: 12,49 brutto

- operator CNC, stawka: 13,94 brutto

- szklarz, stawka: 13,42 brutto

- pracownik montażowy, stawka 12,49 brutto

- lakiernik meblowy, stawka: 13,94 brutto

Start: po 9 stycznia 2023

Wymagania

Oczekujemy:
- chętnie wykształcenie kierunkowe (stolarstwo)
- doświadczenie przy wykonywaniu tego typu pracy
- dobra znajomość rysunku technicznego
- dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- dobra kondycja fizyczna
- prawo jazdy

CV, w języku angielskim lub holenderskim.

Nasza oferta

Oferujemy:
- dobre zarobki
- długotrwałe zatrudnienie
- zakwaterowanie
- tygodniowe wynagrodzenie
- ubezpieczenie zdrowotne
- dojazdy autem służbowym (wymagane prawo jazdy)

Pokoje dwuosobowe.