PRACOWNICY BUDOWLANII POSZUKIWANI - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE DO 17,82€/H - ZAKWATEROWANIE!

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Dilsen , Belgia

Stanowiska pracy - obowiązki

  • Pracownik ogólnobudowlany: ogólne pracę ogólnobudowlane w firmie znajmującej się produkcją prefabrykatów budowlanych
  • Operator suwnicy pomostowej: obsługa suwnicy pomostowej, heftrucka i terberg'a
  • Spawacz zbrojeń: spawanie zbrojeń na podstawie rysunku technicznego, spawanie punktowe.
  • Monter konstrukcji stalowych: budowa hali i konstrukcji stalowych, spawanie i montowanie elementów stalowych.

Wymagania

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (A2-B1).
  • doświadczenia przy podobnym stanowisku.

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 17,82€ brutto/H,
  • wynagrodzenie montera konstrukcji stalowych: 13,76 € brutto/H
  • zakwaterowanie!!!!,
  • Polska umowa o pracę tymczasową,
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • 50 euro netto/msc dodatku za samochód,
  • 30 €/msc  dodatku transportowego + rozliczenie kilometrówki,
  • szansa rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • możlwość uzyskania premii rocznej po przepracowaniu z Nami minimum 2 miesięcy,
  • gwarancja godzin: 40h/ tydzień
  • możliwość nadgodzin - dodatkowo płatne + 50%,
  • rekrutacja 100% online,
  • praca w polskojęzycznym zespole!