Praca ze znajomością języka koreańskiego i polskiego (podstawy). Praca przy opiece nad seniorami.

Stawka

1 450.00 - 1 700.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Belgia , Liège , Niemcy

Opis stanowiska

Zatrudnię pracownika ze znajomością języka koreańskiego i polskiego (podstawy). Praca w Belgii przy opiece nad osobami starszymi.
Osoba starsza (kobieta – Pani Kim) jest całkowicie sprawna fizycznie i umysłowo. Cierpi z powodu raka i ma zachwiania równowagi. Seniorka wymaga pomocy w codziennych czynnościach (prowadzenie domu, zakupy, gotowanie itp.) Pani Kim samodzielnie bierze prysznic, chodzi do toalety i nakłada odzież oraz spożywa posiłki. Brak pracy w nocy. Praca z dostępem do WIFI, praca w małym miasteczku/ na terenie Belgii. Praca od zaraz, z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Wymagania

Znajomość języka koreańskiego (C1) ojczysta.
Znajomość języka polskiego lub niemieckiego (komunikatywna lub podstawy)
Doświadczenie w prowadzeniu domu oraz umiejętność przyrządzania dań kuchni koreańskiej.
Doświadczenie w pracy przy osobach starszych.
Europejskie Obywatelstwo.

Nasza oferta

Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas określony i stały + ubezpieczenie zdrowotne w państwowej niemieckiej kasie chorych oraz ubezpieczenie emerytalne, pielęgnacyjne, wypadkowe i na fundusz pracy w Niemczech. Pozwolenie na prace w Belgii na czas określony bez zameldowania na terenie Belgii.