PRACA WAKACYJNA na magazynie w Niemczech | 14,15 €/H + 300 € EXTRA + DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Stawka

14.15
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Kerpen , Niemcy

Opis stanowiska

Szukasz pracy na wakacje? Kompletuj zamówienia w magazynie znanej sieci supermarketów. To praca na dwóch działach: z suchym oraz świeżym asortymentem, czyli także na chłodnej hali z produktami o krótkiej dacie ważności. Twoim zadaniem będzie przygotowywanie dostaw do sklepów na czas.

Oprócz stawki podstawowej 14,15 €/h otrzymasz Bonus 300 € EXTRA i DARMOWE ZAKWATEROWANIE.

OBOWIĄZKI

  • Zbieranie zamówienie za pomocą wózków elektrycznych
  • Praca z systemem komputerowym sterowanym głosem
  • Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
  • Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

Wymagania

  • Gotowość do pracy w sobotę
  • Prawo jazdy
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Nasza oferta

  • Stawkę wynoszącą 14,15 €/h brutto
  • Bonus 300 € EXTRA (wypłacany po zakończeniu pracy 31.08)
  • Dodatki za nadgodziny i nocki 25%, niedziele 50% i święta 100%
  • Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany
  • Gwarantowane wynagrodzenie za 151 godzin miesięcznie
  • DARMOWE Zakwaterowanie
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)
  • Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę
  • Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.