Praca w zakładzie blacharskim

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Veurne , Belgia

Opis stanowiska

Jako blacharz jesteś odpowiedzialny za naprawę uszkodzeń samochodu. Dotyczy to różnych typów i marek pojazdów, w tym samochodów zabytkowych. Jesteś odpowiedzialny za demontaż i montaż, usuwanie wgnieceń i przygotowanie do gruntowania włącznie. Dołączysz do dynamicznego zespołu w nowoczesnym środowisku pracy wyposażonym w najnowsze techniki odzyskiwania. Jest to zróżnicowana praca, w której możesz również kontynuować dalsze szkolenia. Pracujesz od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00. Z wyjątkiem piątków do 15:00. Nie pracujesz w weekendy.

Wymagania

  • prawo jazdy
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 15,31€/h brutto
  • płatny urlop
  • bonus na koniec roku
  • zasiłek na dzieci
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • tygodniowe wypłaty
  • zakwaterowanie płatne 95€/tydzień za pokój dwuosobowy i 115€/tydzień pokój jednoosobowy
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata