Praca w parku rozrywki Szwajcaria

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

Praca od 21 marca do 23 października.

Praca w nie wielkim parku rozrywki na terenie Szwajcarii. Poszukujemy operatorów karuzel, kelnerów do pracy w restauracjach na terenie parku, sprzedawcy butiku z pamiątkami, pomoc w kuchni, sprzedawcy biletów. Aby pracować jako sprzedawca należy znać j. niemiecki, pomoc w kuchni oraz pokojowi wystarczy j. angielski.

Wymagania

- szczepienie
- doświadczenie w obsłudze klienta
- komunikatywna/dobra znajomość j. niemieckiego
- rzetelność
- punktualność
- dokładność

Nasza oferta

- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na szwajcarskiej umowie o prace z pełnymi świadczeniami
- pełne szkolenie przygotowujące do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie( w zależności od doświadczenia oraz znajomości j. niemieckiego)
- wypłaty płacone w systemie miesięcznym
- zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych koszt 200 CHF miesięcznie. Pokoje blisko miejsca pracy.
- zapewnione 2 darmowe posiłki nawet w dni wolne od pracy
- miłą atmosferę w pracy