Praca w Niemczech stolarz okienny. Praca Niemcy od zaraz. Darmowe zakwaterowanie. Umowa niemiecka.

Stawka

2 200.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Stolarz okienny

Lokalizacja: Bawaria

Zadania:

  • montaż zabytkowych okien i drzwi
  • wykonywanie klasycznych i współczesnych połączeń drewnianych
  • prace montażowe
  • obsługa, konserwacja i pielęgnacja typowych stolarskich maszyn wielkogabarytowych i ręcznych
  • przygotowywanie rysunków produkcyjnych i szkiców
  • prace przygotowawcze w zakresie szkła, metalu i muru wykraczające poza zakres obowiązków stolarza

Wymagania

  • niemiecki podstawa
  • auto

Nasza oferta

  • praca tylko na jedną zmianę
  • nadgodziny
  • stawka 13,50€ brutto + 4  do godziny przepracowanej
  • darmowe zakwaterowanie
  • umowa niemiecka
  • opieka polskojęzyczna
  • pełne wsparcie kandydata