Praca w Niemczech od ZARAZ! / na wysokościach Delegacje.Z niemieckim i na zatrudnienie od 2800 na reke

Stawka

2 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Altenburg , Niemcy

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta poszukujemy od zaraz Pracownikow do pracy na wysokosciach - Słupy wysokiego napięcia!!!! Praca na Delegacjach!!! Monterów z doświadczeniem lub bez którzy nie boją się wyzwań i pracy na wysokościach w całych Niemczech
Także bez doświadczenia

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Języka Niemieckiego

Prawo Jazdy i Auto
Doświadczenie mile widziane ale niekonieczne także bez zawodu
Umiejętność pracy na wysokosciach
Chęć do pracy na wyskościach i w Niemieckim zespole

Nasza oferta

Umowe Niemiecką na czas nieokreślony
Dietę + dodatki na benzyne + dodatki na pensjonaty
Mieszkanie
od 14,00€ na godzine z doswiadczeniem w pracy na wyskosciach do negocjacj
Dieta 35,00€ + 20,00€ Dodatek na Pensjonat
Na dzialanosci Stawka do uzgodnienia

Możliwość szybkiego przejęcia pod Klienta
Szkolenia u Klienta
Ubrania robocze i wszelkie zabezpieczenia wymagane w tej pracy