PRACA W NIEMCZECH fachowcy spawacz, ślusarz, mechanik i inni

Lokalizacja

Abenberg , Achern , Abensberg , Niemcy

Opis stanowiska

PRACA W NIEMCZECH dla fachowców:

hydraulicy, monterzy, elektronicy , mechanicy, elektrycy, operatorzy maszyn, robotnicy budowlani, malarze i inni.

Obowiązki uzależnione od stanowiska pracy oraz wymagań pracodawcy

Różne lokalizacje.

Wymagania

JEŻELI KOMUNIKUJESZ SIĘ W JĘZYKU NIEMIECKIM, POSIADASZ ODPOWIEDNIE WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB KIERUNKOWE, POPARTE DOŚWIADCZENIEM ORAZ WŁASNY SAMOCHÓD ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!
OBECNIE POSIADAMY RÓŻNE OFERTY PRACY NA TERENIE CAŁYCH NIEMIEC.
WSPIERAMY NASZYCH KANDYDATÓW NA KAŻDYM ETAPIE REKRUTACJI
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSZUKANIA OFERTY PRACY, KTORA JAK NAJBARDZIEJ ODPOWIADA TWOIM WYMAGANIOM.

Nasza oferta

  • ATRAKCYJNE ZAROBKI
  • ATRAKCYJNE WARUNKI
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym
  • Legalne zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Pomoc w przypadku sytuacji problemowych
  • W większości ofert darmowe zakwaterowanie -pokoje jednoosobowe
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie  pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny
  • Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10% rabat na usługi naszego biura tłumaczeń w przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.