Praca w Niemczech bez języka dla spawacza. Oferta pracy dla spawaczy MAG. Umowa niemiecka. Darmowe zakwaterowanie.

Stawka

2 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz

Praca w Niemczech bez języka dla spawacza. Oferta pracy dla spawaczy MAG. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.
Miejscowość Neuenhaus. Umowa niemiecka. Darmowe zakwaterowanie.

Opis stanowiska:

  • spawanie metodą MAG 135 części do maszyn rolniczych, budowlanych, konstrukcji stalowych
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • min. 8h pracy dziennie
  • praca na trzy zmiany, dodatki nocne i sobotnie 25%

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego
  • minimum roczne doświadczenie w spawaniu

Nasza oferta

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • stawki 13,50€ brutto plus 4€ netto diety do każdej przepracowanej godziny
  • darmowe zakwaterowanie
  • opiekę polskojęzyczną
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dostępność polskojęzycznego koordynatora dla osób dojeżdżających w każdy weekend
  • stałą opiekę ze strony InJobs,