Praca w Holandii produkcja ciasta. Tygodniówki. Zakwaterowanie na domku blisko pracy -dojazd na rowerze.

Stawka

2 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Opis stanowiska

Praca w Holandii produkcja ciasta. Dla naszego klienta w miejscowości Amstelveen poszukujemy osób do pracy przy produkcji.

Opis:

  • praca na różnych stanowiskach: produkcja ciasta, obsługą maszyn, pakowanie, zbieranie zamówień na chłodni(4 stopnie) i mroźni (-26 stopni)
  • 2 zmiany w godzinach 06:00 -15:00 i 14:00-00:00
  • praca w różnych temperaturach (zależna od stanowiska)

Wymagania

  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • wzrost: minimum 1.7m
  • chęci do pracy na dłuższy okres czasu

Nasza oferta

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe 13.27€/h
  • Nadgodziny: powyżej 40 h -120%
  • dodatek za prace na chłodni: 9 e/dzień
Oferujemy:
  • wypłaty w systemie tygodniowym
  • zakwaterowanie na domku blisko pracy -dojazd na rowerze ok 3 km
  • ubezpieczenie
  • transport do pracy