PRACA W DANII – PRACOWNIK PRODUKCJI PAWILONÓW DO HODOWLI TRZODY CHLEWNEJ

Stawka

160.00 DKK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Herning , Horsens , Randers , Dania

Opis stanowiska

Ilość pracowników: 2
Okres pracy: OD 2024-06-14 DO 2024-12-15

Miejsce pracy:

8870, Langå

Opis pracy:
  • budowa pawilonów klimatycznych z kontenerów do chodowli trzody chlewnej
  • izolacja, uszczelnienie kontenerów oraz montaż wyposażenia

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji/budownictwie oraz w pracy z watą szklaną
  • angielski na poziomie pozwalającym bieżącą komunikacje w miejscu pracy
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
Wynagrodzenie:
  • Stawka godzinowa: 160 DKK brutto/h (~21,45 euro)
  • Fundusz wakacyjny: 12,5%
  • Wynagrodzenie: Wypłacane 10. dnia każdego miesiąca
  • Zaliczki: Możliwość uzyskania zaliczek po przepracowaniu 2 tygodni
  • Wsparcie: Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności (CPR, karta podatkowa, żółta karta ubezpieczeniowa)
Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę:
  • Koszt: 250 DKK na tydzień

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.