PRACA W DANII – pracownik ogólnobudowlany - renowacje oraz remonty/przebudowy

Stawka

170.00 DKK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Roskilde , Dania

Opis stanowiska

Opis pracy:

  • Wyrówywanie podłoża
  • Montaż izolacji styrolitowej
  • Układanie węży grzewczych
  • Wylewanie betonu – zostanie dostarczone betoniarką, a do pomocy będzie więcej osób
  • Wznoszenie ścian zarówno z cegieł, jak i bloczków, a następnie tynkowanie
  • Montaż ścian szalunkowych z izolacją o grubości 100 mm i pokrycie ich drewnianymi deskami
  • Montaż drzwi i okien
  • Izolacja dachu i montaż desek drewniano-betonowych (Troldtex).
  • Tynkowanie i malowanie
  • Inne dorywcze prace, które pojawią się przy renowacji starych budynków
Miejsce pracy:
4622, Havdrup
Wymagania:
  • Doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany min. 2 lata
  • Samodzielność w pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
Wynagrodzenie:
  • 170 DKK brutto + 12,5% fundusz wakacyjny
  • Wynagrodzenie wypłacane 10go każdego miesiąca
  • Pomoc w sprawac formalnych – CPR, karta podatkowa, żółta karta ubezpieczeniowa
Zakwaterowanie:
DARMOWE ZAKWATEROWANIE ZAPEWNIONE PRZEZ PRACODAWCE

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.