PRACA W DANII - Mechanik samochodów ciężarowych/dostawczych

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Ballerup , Herning , Dania

Opis stanowiska

Praca w Danii - Mechanik samochodów ciężarowych/dostawczych
Liczba wakatów: 2

Okres zatrudnienia: od 04.12.2023 zaraz do 31.12.2024
Miejsce pracy: 2605 Brøndby

Opis pracy:

  • naprawa samochodów ciężarowych i akcesoriów do samochodów ciężarowych.
  • naprawiane ciężarówki marki: MAN, Scania, Mercedes, Volvo,
  • rozwiązywanie problemów i naprawę systemów i komponentów półciężarówek.
  • sprawdzanie i naprawa układów hamulcowych, elektrycznych i hydraulicznych, a także testowanie wszystkich układów i urządzeń.

Wymagania

Wymagania:

  • obsługa sprzętu testowego (texa tester),
  • doświadczenie w pracy przy samochodach dostawczych elektrycznych min. 2 lata – naprawiane  samochody dostawcze to: Mercedes Sprinter, Fiat ducato, Ford Transit, Eveco,
  • znajomość języka na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B,

Wynagrodzenie: 190 DKK/h plus 12.5% pieniędzy wakacyjnych.

Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu.

Oferujemy:

  • Bezpłatne zatrudnienie;
  • Legalną pracę w Danii i wynagrodzenie na czas;
  • Możliwość zakwaterowania;
  • Wszechstronne wsparcie i konsultacje przed wyjazdem oraz w trakcie zatrudnienia.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.