Praca w branży budowlanej w Szwajcarii

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

W związku z nawiązaniem współpracy ze znacząca na rynku szwajcarskim agencja pracy tymczasowej w branży budowlanej poszukujemy pracowników w następujących zawodach:

  • Stolarz budowlany
  • Cieśla
  • Dekarz
  • Hydraulik
  • Kafelkarz, Glazurnik
  • Elektryk
  • Ślusarz
  • Spawacz
  • Monter instalacji grzewczych
  • Monter instalacji klimatyzacyjnych
  • Monter Plyt
  • Inne
Okres zatrudnienia: od 3-9 m-cy w roku z możliwością ponownego zatrudnienia.
Miejsce: Region Zürich

Wymagania

Znajomość j. niemieckiego bądź angielskiego na poziomie min. A2, wykształcenie i doświadczenie w danym zawodzie, prawo jazdy B, mile widziane doświadczenie w podobnej pracy za granicą. Wlasne Auto mile widziane.

Nasza oferta

Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie przez pracodawcę. Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy. Gwarantujemy zatrudnienie na warunkach szwajcarskich oraz bardzo dobre zarobki ustalane zgodnie ze szwajcarskim prawem pracy.

CV w języku niemieckim ze zdjęciem, referencje oraz dyplom zawodowy przetłumaczone na j. niemiecki.
Informujemy, że rozpatrujemy CV ze zdjęciem napisane wylacznie w j. niemieckim.

Brak prowizji za pośrednictwo.
Ponadto proszę o dopisanie w CV następującej zgody, (RODO):
Ich bin damit einverstanden, dass meine Daten zu Rekrutierungszwecken von der Firma ROL-JOB HLIWA Personalvermittlung mit Sitz an der Reussmatt 6 6032 Emmen, Schweiz im erforderlichen Umfang für die Rekrutierung und den Kontakt mit dem Arbeitgeber verarbeitet werden.