Praca w BELGII na PRODUKCJII !! - Stawka 16,74 E b/h !! - j. angielski A2/B1-zdolności techniczne

Stawka

16.74
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Ślusarz , Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Damme , Belgia

Opis stanowiska :

- montaż pojazdów szynowych za pomocą określonej technologii,

Oferujemy :

- umowa o pracę,
- atrakacyjna stawka wynagrodzenia : 16,74 E b/h
- dodatek transportowy dla każdego pracownika 30 E miesięcznie,
- kilometrówka,
- premia za amortyzację samochodu dla osoby wożącej pracowników 100 E netto ,
- bon/ekwiwalent żywieniowy,
ZAKWATEROWANIE !!
- możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia Ergo Hestia,
- możliwość poszerzania swoich umiejętnośći,
- opieka koordynatora przez cały czas trawania umowy,
- praca w międzynarodowej firmie,

Wymagania :

- znajomośc j. angielskiego A2/B1,
- umiejętność odczytania rysunku technicznego,
- zdolnośći techniczne i manalne,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,