Praca sezonowa w rolnictwie w Szwajcarii

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Szwajcaria , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszych klientow poszukujemy pracownikow w rolnictwie na sezon 2024 r. w nastepujacych branzach:

Pracownik fizyczny – gospodarstwa warzywne
Pracownik fizyczny – gospodarstwa rolne – produkcja zwierzeca
Pracownik fizyczny – stadniny konne
Pracownik fizyczny – gospodarstwa sadownicze
Pracownik fizyczny - firmy ogrodnicze

Okres zatrudnienia: praca sezonowa na okres od 3-9 mcy

Wymagania

Podstawowa znajomość j. niemieckiego, prawo jazdy B, zdolność do samodzielnej pracy, wyuczony zawod oraz doswiadczenie w rolnictwie.
Mile widziane: znajomość obsługi maszyn rolniczych, wyksztalcenie techniczne mechaniczne, doswiadczenie w podobnych pracach za granica.

Nasza oferta

Umowę o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy. Zarobki w zaleznosci od oferty ustalane sa indywidualnie, podobnie jak opcje wyżywienia oraz zakwaterowania, ktore zapewnia odpłatnie pracodawca.

Wazne:

Prosimy o CV tylko i wyłącznie w języku niemieckim wraz ze zdjęciem. Referencje mile widziane.

Brak prowizji za posrednitwo.

Ponadto prosze o dopisanie w Cv nastepujacej zgody, (RODO):

Ich bin damit einverstanden, dass meine Daten zu Rekrutierungszwecken von der Firma ROL-JOB HLIWA Personalvermittlung mit Sitz an der Reussmatt 6 6032 Emmen, Schweiz im erforderlichen Umfang für die Rekrutierung und den Kontakt mit dem Arbeitgeber verarbeitet werden.