Praca przy produkcji leków w Venray - praca z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem

Stawka

14.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Eindhoven , Venlo , Venray , Holandia

Opis stanowiska

Praca dla operatora maszyny na produkcji leków w Holandii w miejscowości Venray. Do twoich zadań  będzie należało głównie pilnowanie procesu produkcji leków, trzymanie się instrukcji oraz  wytycznych. Monitorowanie procesów oraz usprawnianie ich. Drobne usterki naprawiasz sam a w  razie większych problemów wzywasz serwisantów. Dbasz o bezpieczeństwo swoje oraz  współpracowników. Praca odbywa się w systemie 2 zmianowym od Poniedziałku do Soboty.
Stawka: 14,50€
Miejsce: Venray

Wymagania

- Dyspozycyjność
- Znajomość języka Angielskiego lub Holenderskiego w stopniu komunikatywnym  - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- VMBO

Nasza oferta

- Wypłaty tygodniowe
- Pracę w systemie zmianowym
- Umowę o pracę
- Zakwaterowanie służbowe oraz transport do pracy
- Ubezpieczenie
- Opiekę koordynatora