Praca przy kwiatach oraz ręcznym układaniu bukietów kwiatowych - Holandia

Stawka

13.41
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Holandia , Aalsmeer , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy
przy kwiatach oraz ręcznym układaniu bukietów kwiatowych
Miejsce pracy: Rozenburg k. Aalsmeer - Holandia
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia
Stawka: od 13,41€ brutto dla osób w wieku 20+
Dodatkowo:
- nadgodziny +26%
- praca w soboty +50%
Zakres obowiązków:
- ręczne układaniu kompozycji kwiatowych według przedstawionego wzoru. Doświadczenie nie jest wymagane.
Pracodawca kieruje też osoby do prac dodatkowych tj.:
- zbieranie zamówień - kwiatów,
- pakowanie kwiatów i stikerowanie doniczek,
- sprzątanie domków letniskowych
oraz dodatkowo dla mężczyzn:
- order picker kwiatów na chłodni,
- załadunek i rozładunek,
- budowa wózków na kwiaty oraz plater dla Cargo.
Praca na hali oraz szklarni. Możliwość wyjazdu dla par oraz grup jednak nie dajemy gwarancji, że będziecie pracować zawsze razem.

Wymagania

- motywacja do pracy i chęć nauczenia się ręcznego kręcenia bukietów
- umiejętność jazdy rowerem (środek transportu do pracy)
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy

- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 135euro/tydz),
- holenderskie ubezpieczenie (płatne 35,52 euro/tydz),
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.