Praca produkcja spożywcza Niemcy. Atrakcyjna stawka. Zapewnione zakwaterowanie. Praca dla par. Od zaraz.

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Hockenheim , Niemcy

Opis stanowiska

Praca produkcja spożywcza Niemcy. Zatrudnimy nowych pracowników na produkcje kiełbasek, wędlin i pierożków od. 27.11.2023. Wymagana jest bardzo wysoka higiena osobista i czysty sposób pracy. Kandydat musi mieć świadomość, że jest to produkcja żywności i wymagane jest noszenie specjalnej odzieży ochronnej np. czepki foliowe, fartuszki, maski. Wymagana jest częsta dezynfekcja rąk. Temperatura na hali produkcyjnej wynosi od 5 do 8 stopni C.
Zadania:

  • Praca głównie przy pakowaniu (praca przy taśmach i prostych maszynach produkcyjnych)
  • Mile widziane pary
Osoby, które rozpoczną pracę w listopadzie i grudniu niestety nie otrzymają urlopu na Boże Narodzenie. W pierwszej kolejności zatrudniamy osoby, które mogą zostać minimum na 3 miesiące.

Wymagania

  • mile widziane prawo jazdy, własny samochód
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

Nasza oferta

  • Stawka: 13 euro brutto/h
  • zakwaterowanie zapewnione przez firmę, pracownik ponosi koszty – 11euro /doba/osob
  • umowa niemiecka
  • brak zeit konta
  • opieka polskojęzyczna.