Praca pomocnik Niemcy. Pary. Od zaraz. Darmowe kwatery. Wiele lokalizacji. Odzież do pracy. Pełne Wsparcie kandydatów

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Chemnitz , Jena , Saarbrücken , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji
Praca w różnych lokalizacjach Niemiec.
1.07.2024 – Chemnitz okolice
1.07.2024 – Jena okolice
1.07.2024 – Wetzlar okolice
1.07.2024 - Saarbrücken okolice

Zakres obowiązków:
- przygotowanie produktów mięsnych do sprzedaży : pakowanie, ważenie, krojenie, streczowanie kiełbasek, parówek, wędlin – praca na zapleczu
- obsługa maszyn produkcyjnych do produkcji kiełbasek,
- przygotowanie kanapek do sprzedaży, pomoc na kuchni

Wymagania

- prawo jazdy kat. B oraz auto na dojazd (warunek konieczny)
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumienie się w miejscu pracy,
- dyspozycyjność
- chęci do pracy

Nasza oferta

Oferujemy:
- stawkę godzinową – 13,50 euro brutto na godzinę,
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,
- zakwaterowanie w pełni OPŁACONE przez pracodawcę (pokoje 2os.)
- zeit konto / 5h / miesiac
- kontakt z osobą koordynującą podczas dojazdu w każdy weekend
- stała opieka ze strony firmy
- odzież do pracy
- pomoc w przygotowaniu potrzebnych dokumentów, następnie zgłoszenie do odpowiednich instytucji odnośnie podjęcia pracy przez pracownika