Praca Niemcy szlifierz CNC. Operator tokarki CNC, frezer CNC, szlifierz CNC. Darmowa kwatera.

Stawka

2 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Turyngia (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Praca Niemcy szlifierz CNC. Operator tokarki CNC, frezer CNC, szlifierz CNC. Miejsce pracy: 04600 Altenburg (Turyngia). Klient produkuje precyzyjne części dla przemysłu motoryzacyjnego.

  • Obsługa tokarek, frezarek i szlifierek sterowanych CNC ze sterowaniem Siemens (840D Solution Line)
  • Mocowanie części
  • Ustawianie punktu 0
  • Wprowadzanie drobnych poprawek do sterowania
  • Niezależna wymiana narzędzi
  • Kontrola jakości
  • Pomiary zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Pielęgnacja i konserwacja zgodnie ze specyfikacją
  • Wprowadzanie danych do systemu ERP

Wymagania:

  • Język niemiecki od A2
  • Mobilność
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • Doświadczenie ze sterownikami Siemens będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • 2000€ netto przy 37,5h/tydzień
  • dodatek nocny
  • darmowe zakwaterowanie
  • 200€ netto po 5 miesiącach (wyrównanie inflacji!)
  • System 3 zmianowy FS 06-14, SS 14-22 , NS 22-06