Praca Niemcy pomocnik elektryka. Zapewnione zakwaterowanie. Umowa na warunkach niemieckich. Okablowanie.

Stawka

2 100.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Berlin , Michelau , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik elektryka

Praca Niemcy pomocnik elektryka. Zapewnione zakwaterowanie. Umowa na warunkach niemieckich. Twoje zadania to kładzenie kabli.

Wymagania

Nasza oferta

  • praca 40 km na południowy zachód od Berlina – 14552 Michendorf
  • stawka : 14,50 euro brutto/h + 55 euro diety za każdy przepracowany dzień
  • Zakwaterowanie organizujemy – pokój jednoosobowy z dostępem do kuchni i łazienki 25-30 euro na dobę.
  • Pracownik opłaca zakwaterowanie samodzielnie, lub po pierwszym przepracowanym tygodniu możemy przejąć koszty zakwaterowania i odliczać od wypłaty, można brać zaliczki
  • umowa niemiecka