Praca Niemcy operatorzy CNC. Darmowe zakwaterowanie. Umowa niemiecka. Atrakcyjne wynagrodzenie. Premie i dodatki.

Stawka

2 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Berlin , Hannover , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator CNC

Opis oferty:

  • montaż różnych zespołów rozdzielnic w izolacji gazowej zgodnie z rysunkami i listami części
  • używanie typowych narzędzi ręcznych, takich jak klucze dynamometryczne, wkrętaki kątowe itp.
  • transport komponentów za pomocą dźwigu

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1

Nasza oferta

  • stawki od 18,31€ brutto do max 24€ brutto z dodatkami
  • darmowe, opłacone zakwaterowanie
  • dieta dzienna uzależniona od projektu
  • po 6 miesiącu premia inflacyjna 200€ netto
  • premia eksploatacyjna jednorazowa za auto po 4 tygodniach 150€