Praca Niemcy malarz przemysłowy bez języka. Od 2300€. Darmowe zakwaterowanie.

Stawka

2 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Praca Niemcy malarz przemysłowy bez języka. Oferta dla malarza przemysłowego do miejscowości Asbach-Bäumenheim. Praca polega na malowaniu farbami wodnymi i żywicznymi. Malowanie lotnicze podobne do malowania samochodów. Malarnia dla przemysłu lotniczego - helikoptery, wirniki itp. częściowo również inne malowanie przemysłowe. Praca bez znajomości języka i samochodu. Bez języka oraz auta.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego A2 lub rosyjskiego
  • samochód

Oferujemy:

  • 14.00 € brutto + 28.00 € diety dziennej 173 h- 2 300.00 €
  • darmowe zakwaterowanie pokoje dwuosobowe