Praca Niemcy budowa hal. Od 2800€. Darmowe zakwaterowanie. Niemiecka umowa. Opieka polskojęzyczna

Stawka

2 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Regensburg , Niemcy

Obecnie dla naszego nowego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy  na stanowisku budowa hal. Praca w Niemczech od zaraz.

Miejsce pracy: Regensburg (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • budowa hal, szlifowanie, obsługa elektronarzędzi w tym np. flexa
  • min. 9h dziennie
  • praca na jedną zmianę

Wymagania:

  • chęci do pracy
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • stawki 13€ brutto plus 5€ netto diety do każdej przepracowanej godziny,  około 14,36€ netto za każdą przepracowaną godzinę
  • darmowe zakwaterowanie
  • brak zeitkonta
  • opiekę polskojęzyczną
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dostępność polskojęzycznego koordynatora dla osób dojeżdżających w każdy weekend
  • stałą opiekę ze strony InJobs