Praca Na produkcji W Austrii

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Graz , Salzburg , Austria

Opis stanowiska

  • Montaż komponentów zgodnie z instrukcją pracy
  • Dobra sprawność manualna
  • Doświadczenie w produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy i samochód
  • Dostępność 2/3 zmiany
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

-Darmowe zakwaterowanie
-Austriacką umowę o pracę na czas nieokreślony.
-Atrakcyjne wynagrodzenie: od 2150 do 2700 euro netto przy 154 godz/mies. Stawka wg. Kollektivvertrag, uzależniona od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
-Diety dzienne do 41.40 € netto
-13 i 14 - miesięczną wypłatę (Urlaubsgeld i Weihnachtsgeld)
-ubezpieczenie zdrowotne
Wymagany Język Niemiecki

My JM Service zapewniamy pomoc polskiego koordynatora w wszystkich sprawach związanych z zatrudnieniem
Nie czekaj i aplikuj już dziś !!!
Zaufało nam już wielu ludzi którzy zapragnęli polepszyć swoje warunki życiowe .

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.