Praca na produkcji lamp solarnych/16,50 euro/h+premia koło Dresden/ze znajomością j.niemieckiego/praca z zakwaterowaniemm

Stawka

16.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Zadania:
-Produkcja lamp do solarium + lampy dedykowane do podgrzewania wody
-Kontrola wizualna lamp pod kątem występowania wad
-Bezpieczne i bezbłędne pakowanie wyprodukowanych lamp w atmosferze ochronnej, w tym przygotowanie do wysyłki
-Przetwarzanie formularzy i list kontrolnych
-Sprzątanie przydzielonego obszaru roboczego (clean room)
-Praca zmianowa (system trzyzmianowy)

Wymagania

-Wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego
-Praktycznego doświadczenia na produkcji
-Rzetelności oraz zaangażowania w powierzone zadania
- Znajomość j. niemieckiego min.w stopniu kontaktowym
-Mile widziane prawo jazdy kat. B + auto

Nasza oferta

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
-Wynagrodzenie: 16,50 Euro brutto / h+dodatki
-Polską umowę o pracę
-Zakwaterowanie w pełni wyposażone w cenie 200 euro-potrącane z wypłaty
-Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
-Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych