Praca na produkcji armatury łazienkowej#16 euro/h+karta paliwowa#wymagana znajomość j.niemieckiego K.Magdeburga

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Lippstadt , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
pakowanie i etykietowanie wyrobów ceramicznych;
przygotowywanie produktów do wysyłki;
dbanie o porządek w miejscu pracy.
przekazywanie gotowego wyrobu w wyznaczone miejsce magazynowe.

Wymagania

Co od Ciebie oczekujemy:
sprawności manualnej i umiejętności dostrzegania szczegółów;
zaangażowania i silnej motywacji do pracy za granicą;
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz znajomość języka
niemieckiego.

Nasza oferta

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie €16 brutto/godzinę + dodatki;+karta paliwowa+bonus miesięcznny 100 euro za eksploatację auta
pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym w godzinach 6-14;
zorganizowane, wyposażone zakwaterowanie — zatrudniamy również pary!;
przyjazny proces wdrożenia na stanowisko pracy;
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
terminowo wypłacane wynagrodzenie;
możliwość pobierania zaliczek;
bardzo dobre warunki pracy.