Praca na piekarni – 12,45 euro brutto- Obdam

Stawka

12.45
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Piekarz , HoReCa

Lokalizacja

Obdam , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta rodzinnej piekarni, która powstała w 1938 roku i ma siedzibę w Obdam poszukujemy pracowników produkcyjnych. W zakładzie wypiekane są głównie ciastka, chleby i bułki.

Opis stanowiska:
prace produkcyjne: pakowanie, ważenie, etykietowanie,
krojenie chleba,
obsługa maszyn produkcyjnych,
przygotowywanie towaru do wysyłki,
dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

Nasza oferta

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności