Praca montaż wind Niemcy. Auto służbowe. Dodatki + bosnusy

Stawka

13.00 - 15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Berlin , Dortmund , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Praca montaż wind Niemcy. Umowa na czas nieokreślony. Praca od zaraz – 40 godzin tygodniowo + bez zmian.

Wymagania

  • niemiecka umowa o pracę na stałe
  • auto służbowe z kartą paliwową do pracy i na zjazdy do Polski pod dom (dla ciebie odpadają koszty paliwa, serwisu i amortyzacji)
  • wynagrodzenie (13-15 euro brutto) + dieta (do 5 euro netto za każdą przepracowaną godzinę)
  • możliwość otrzymywania zaliczek
  • regularne zjazdy do Polski (autem służbowym)
  • do 30 dni urlopu w roku
  • dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe (do 400 euro)
  • wysokiej jakości narzędzia
  • odzież robocza
  • Tablet pracowniczy dostępem do Internetu, telefonem i nawigacją

Nasza oferta

– możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji
– polskojęzyczna osoba do kontaktu, również w weekendy
– organizacja zakwaterowania na miejscu pracy przez pracodawcę
– praca w stałych zespołach
– środki ochrony indywidualnej
– PLUS CARD (status pacjenta prywatnego dla ciebie oraz twojej rodziny)
– firmowe ubezpieczenie emerytalne
– prawo do pobierania świadczeń na dzieci (Kindergeld)
– prawo do niemieckiej emerytury po 5 latach pracy