Praca Holandia pracownik produkcji. Umowa holenderska. Zapewnione zakwaterowanie. Praca w małej firmie.

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik produckji

Praca Holandia pracownik produkcji. Nasz klient to dostawca usług spedycyjnych, producent produktów do transportu lotniczego.

Szukamy pracowników, którzy umieją pracować samodzielnie. Jeśli potrafisz pracować szybko, dokładnie, chętnie się uczysz oraz posiadasz znajomosc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana znajomość języka niderlandzkiego) to ta oferta jest dla Ciebie! Jako pracownik produkcji będziesz pracować na dziale produkcyjnym, gdzie montujesz (szycie) produkty (pasy napinające oraz siatki transportowe lotnictwa), oraz zajmować się kontrola jakości.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego

Nasza oferta

  • Pracę w małej, dobrze zorganizowanej firmie
  • Zakwaterowanie, jeżeli nie masz stałego miejsca zamieszkania w Holandii
  • Pracę na zasadzie projektu
  • Wynagrodzenie od €13,27 za godzinne
  • umowę holenderską