Praca Holandia kontrola jakości. 2105€ netto miesięcznie. Rekompensata kosztów podróży z zagranicy

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Utrecht , Anglia

Miejsce pracy: Utrecht (Holandia)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Praca Holandia kontrola jakości. Praca w Utrecht, Holandia. Atrakcyjna forma współpracy. Oferta zatrudnienia w nowoczesnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją i dystrybucją etykiet, pokrowców na poduszki powietrzne, pokrowców na kurtyny powietrzne do przemysłu motoryzacyjnego. Praca odbywa się w systemie 2-zmianowym : pon.-pt. 06:30 - 15:00 oraz pon.-pt. 15:00 - 23:30. Co drugi piątek masz wolny.

Obowiązki:

  • kontrolowanie jakości etykiet,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Jesteś skrupulatny i dokładny
  • Jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Komunikujesz się dobrze w języku angielskim lub holenderskim
  • Posiadasz własne zakwaterowanie w okolicach Utrechtu
  • Posiadasz własny transport

Oferujemy:

  • 2105€ netto miesięcznie (+/- €486  tygodniowo)
  • 8.33 % dodatku wakacyjnego nie wliczonego w wyżej wymienione wynagrodzenie
  • Stała praca, 36 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • 25 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów
  • brak możliwości zakwaterowania.