Praca elektryka Niemcy system 3/1. Od 2300€ + nadgodziny. Praca po 10h dziennie. Darmowe kwatery

Opis stanowiska

Praca elektryka Niemcy system 3/1. Elektronik Niemcy szukamy 4 osób. Pierwsza lokalizacja to Braunschweig następnie zlecenia będą w Hamburg, Bremen/Wolfsburg/, Düsseldorf/Köln/Frankfurt/Reutlingen.
Zakres obowiązków

  • Praca polega na wymianie liczników elektrycznych, przeciągnięciu kabli sieciowych, instalacji systemów p.poż.
  • Praca po 10h – poniedziałek – piątek, reszta do dogadania z brygadzista na miejscu.
  • Firma dopuszcza wypracowanie nadgodzin
  • prace np. w systemie 3/1. 3 tygodnie w pracy, 1 tydzień w domu – wszystko można ustalić na miejscu

Wymagania

Wymagania

  • pracownicy muszą znać dość dobrze niemiecki, przynajmniej 1 osoba w teamie
  • prawo jazdy kategorii B, jak i własny samochód będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym
  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność

Nasza oferta

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,50€ – 14€ netto
  • darmowa kwatera
  • umowa niemiecka
  • doradztwo i pomoc naszego polskojęzycznego opiekuna