Praca elektryk Wismar Niemcy. Bez języka i auta

Lokalizacja

Wismar , Niemcy

Opis stanowiska

Praca elektryk Wismar Niemcy. Wismar to miasto w Niemczech, w kraju związkowym Meklemburgia-Pomorze Przednie, siedziba powiatu Nordwestmecklenburg; port nad Morzem Bałtyckim.

Wymagania

  • Ukończona szkoła w zawodzie elektryk lub pokrewne
  • Doświadczenie w zawodzie elektryk – najlepiej zdobyte w pracy w firmie przemysłowej
  • Znajomość systemu SPS / PLC będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
  • Gotowość do pracy zmianowej pracy w weekendy
  • Prawo jazdy kat. B + auto – mile widziane

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o prace w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie 15,00 brutto €/h plus dieta 25,00 netto €/każdy dzień roboczy
  • Dodatek za nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100%
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • Świąteczne i wakacyjne premie