Praca dla stolarza - produkcja i montaż skrzyń transportowych

Stawka

17.18
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Eindhoven , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy stolarzy do stałej współpracy.

Start pracy: od zaraz
Lokalizacja firmy: Eindhoven (Holandia)
Stawka: 14,56 € brutto + 18% stałego dodatku zmianowego = 17,18€ brutto

Praca w systemie dwuzmianowym, 6-15 i 15-24. Firma zajmuje się produkcją m.in skrzyń transportowych, pudeł, boksów dla branży logistycznej.

Zakres obowiązków:

  • Obróbka drewna i montaż elementów na podstawie rysunku,
  • Obsługa maszyn oraz narzędzi stolarskich i pomiarowych,
  • Dbałość o jakość i precyzję.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku stolarz lub pokrewne,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami stolarskimi i obsługi maszyn ,
  • Dokładność i sumienność,
  • Komunikatywna (min. B1) znajomość języka angielskiego.
Mile widziane, ale niewymagane:
  • Ukończona szkoła o profilu stolarskim,
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta

  • holenderska umowa o pracę,
  • stawka godzinowa 17,18€ brutto (tygodniowo ok. 550-600€ netto)
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  • zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym spełniające normy certyfikatu SNF,
  • holenderskie ubezpieczenie,
  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy (rower/auto),
  • opieka koordynatorów,
  • profesjonalna obsługa przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Holandii.