Praca dla ślusarzy za granicą. Nowe oferty pracy Niemcy. Oferta zatrudnienia w Dolnej Saksonii.

Stawka

2 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Praca dla ślusarzy za granicą. Nowe oferty pracy Niemcy. Oferta zatrudnienia w Dolnej Saksonii.
  • ogólne prace ślusarskie
  • umiejętność spawania MAG
  • praca przy elementach stalowych do ciągników, ładowarek kołowych itp.

Wymagania:

  • minimum dobre podstawy j. niemieckiego (najlepiej j. niemiecki komunikatywny)
  • doświadczenie w branży związanej z obróbka metalu
  • prawo jazdy i samochód

Oferujemy:

  • 15 euro brutto/h + 55 -60 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłaca pracownik