Praca dla par od zaraz. Pomocnik krojenie pakowanie mięsa. Pomocnik w pralni. Kwatera. Bez doświadczenia.

Opis stanowiska

Praca dla par od zaraz. Pomocnik krojenie pakowanie mięsa. Kwatera. Bez doświadczenia.

  • Pomocnik krojenie pakowanie mięsa. Praca w Niemczech.  PRACE POMOCNICZE DLA PAR

  • praca na zakładzie sklepu wędliniarskiego. Z DARMOWĄ KWATERĄ ORAZ MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA!

Wymagania

  • własne auto
  • angielski lub niemiecki w pracy - umożliwiający komunikację
  • dyspozycyjność
  • chęci do pracy

Nasza oferta

  • stawka godzinowa 13€ brutto
  • umowa warunki niemieckie
  • darmowe zakwaterowanie (pokoje 2os.)
  • brak zeitkonta
  • praca na 1 zmianę
  • kontakt z osobą koordynującą podczas dojazdu w każdy weekend
  • stała opieka ze strony firmy InJobs
  • odzież ochronna do pracy
  • pomoc w przygotowaniu potrzebnych dokumentów
  • pomoc w zgłoszeniu do odpowiednich instytucji odnośnie podjęcia pracy przez pracownika