Praca dla opiekunki do starszego małżeństwa w okolicach Miluzy, 1600 euro netto/mc

Lokalizacja

Francja

Opis stanowiska

Pan i Pani są po 90-tce. Poruszają się samodzielnie, sami wstają, samodzielnie spożywają posiłki. Pani wymaga pieluchowania. Oboje potrzebują pomocy przy codziennym myciu.

Zakres obowiązków: pomoc Państwu przy codziennej higienie, zakupy, przygotowanie trzech posiłków dziennie, sprzątanie, pranie, prasowanie.

Rozpoczęcie pracy: 1 grudnia 2022

Wymagania

- znajomość języka francuskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece nad osobą z ograniczoną możliwością poruszania się (również nad członkiem rodziny)
- empatia, życzliwość i troskliwość w relacji z podopiecznymi

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny, lub dłuższy, z możliwością powrotu do podopiecznych po okresie przerwy
- wynagrodzenie 1600 euro netto miesięcznie
- legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie na koszt klienta
- wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora

Premia świąteczna: 150 euro netto.