Praca dla M/K z podstawowym j.niemieckim jako pakowacz drobnych elementów do okien#13 euro/h+dodatki#Wilnsdorf

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Wildenfels , Abensberg , Niemcy

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na produkcji okien,drzwi,okuć  w jednej z renomowanych firm w Europie
  • Cięcie drewna ,przygotowywanie profili okiennych,drzwi itd
  • Prace typowo stolarskie pod kątem produkcji okien,drzwi drewnianych

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji okien,drzwi
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe jako stolarz
  • Techniczne umiejętności cięcia drewna
  • Znajomość j.niemieckiego w stopniu min podstawowym/komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat.B+auto do dyspozycji na wyjazd

Nasza oferta

OFERUJEMY:

  • Stawka godzinowa 14,31 euro/brutto/h+dodatki
  • Praca w systemie 2 zmiany pn-pt
  • Zakwaterowanie
  • Wsparcie ze strony Koordynatora
  • Start pracy początek czerwca-NOWY PROJEKT!!